Maximální zabezpečení pro vaše online nákupy pomocí 3DS na kartách Veritas.


Už žádný strach z internetového podvodu

Co je to zabezpečený kód?


Zabezpečený kód také volá kód 3DS je zabezpečení, které vás chrání při nákupech online na internetu nebo telefonicky. Tento kód je dočasný, osobní a jedno použití.

Kód 3DS, zaslaný jedinému majiteli karty, vám umožňuje zajistit lepší zabezpečení vašich on-line transakcí. Kupující musí být vlastníkem společnosti Veritas.

U nákupů od většiny obchodníků nebo výběrů hotovosti musíte zadat PIN (PIN) v místě prodeje nebo v bankomatu.

U online transakcí na internetu zvyšuje společnost Veritas zabezpečení při nakupování online vložením 3DS kódu na kartu. Takže před transakcí na internetu je povoleno.

S Veritas máte 4 bezpečnostní bariéry pro vaše nákupy na internetu:


číslo karty

datum vypršení platnosti

kryptogram na zadní straně Veritas

3D Secure systém, který vám posílá pro každý nákup na internetu SMS kód

Kód 3DS, jak to funguje?


4 jednoduché kroky

Svůj nákup uskutečníte na webových stránkách.

Když obdržíme žádost obchodníka, zašleme na váš mobilní telefon jedinečný SMS kód (MUSÍŠE Ujistit se, že telefonní číslo ve vašem profilu je správné).

Před provedením transakce na internetu musíte na internetových stránkách obchodníka uvést kód 3DS, který jste obdrželi prostřednictvím SMS.

Během několika sekund zkontrolujeme kód, který nám poslal webové stránky. Pokud je kód správný, povolíme transakci.

Jak aktivovat kódovací systém 3DS?

Kódový systém 3DS je integrován na všech Veritas. Aktivuje se aktivací vaší karty. Nemáte co dělat, abyste z toho mohli těžit. Je to rychlé, snadné a pohodlné.

Veritas

684,407 předplatitelé nám důvěřují.

K vašim službám

9 ROKY a 135 Dny

Veritas k vašim službám

Zákaznický servis v angličtině k vašim službám telefonovat od pondělí do Sobota od 9h do 18h30
Veritas

Předplacená karta Veritas Mastercard je vydána společností Prepaid Financial Services Limited na základě licence od společnosti Mastercard International Incorporated. Mastercard a značka značky Mastercard jsou registrované ochranné známky společnosti Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulované a autorizované Financial Conduct Authority. Sídlo na adrese 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Registrační číslo 900036.
Karta Veritas je vydána společností Prepaid Financial Services Limited (PFS) na základě licence Mastercard International a zůstává majetkem společnosti PFS. Mastercard a značka značky Mastercard jsou registrované ochranné známky společnosti Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 — CARD VERITAS ©
Všechny ostatní ochranné známky a loga uvedené na těchto webových stránkách jsou používány pouze pro účely identifikace a zůstávají výhradním majetkem příslušných vlastníků..


Získejte
KARTku