Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

Webové stránky www.Cardveritas.com je obsah chráněný autorskými právy.
Bojujeme proti nezákonnému kopírování obsahu.
Veškerý obsah je chráněn mezinárodním autorským právem.
Obsah a design této webové stránky byl podán u soudních úředníků.
Naše webové stránky jsou vybaveny nelegálními systémy pro detekci kopií. Zveme všechny návštěvníky, aby nám pomohli bojovat proti kopírování našich stránek a zlepšit kvalitu internetu zasláním všech komentářů na: serviceclient @cardveritas.com.
Webové stránky www.Cardveritas.com je editován Klopercom a karty vydané Prepaid Financial Services 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT, Velká Británie.
Všechna práva vyhrazena..

Veritas

684,401 předplatitelé nám důvěřují.

K vašim službám

9 ROKY a 135 Dny

Veritas k vašim službám

Zákaznický servis v angličtině k vašim službám telefonovat od pondělí do Sobota od 9h do 18h30
Veritas

Předplacená karta Veritas Mastercard je vydána společností Prepaid Financial Services Limited na základě licence od společnosti Mastercard International Incorporated. Mastercard a značka značky Mastercard jsou registrované ochranné známky společnosti Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulované a autorizované Financial Conduct Authority. Sídlo na adrese 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Registrační číslo 900036.
Karta Veritas je vydána společností Prepaid Financial Services Limited (PFS) na základě licence Mastercard International a zůstává majetkem společnosti PFS. Mastercard a značka značky Mastercard jsou registrované ochranné známky společnosti Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 — CARD VERITAS ©
Všechny ostatní ochranné známky a loga uvedené na těchto webových stránkách jsou používány pouze pro účely identifikace a zůstávají výhradním majetkem příslušných vlastníků..


Získejte
KARTku