Virtuální předplacená karta VERITAS Mastercard©


Mějte klid při nakupování přes internet: Použijte svou virtuální předplacenou kartu VERITAS Mastercard© na stovkách tisíc webových stránek a pro své nákupy po telefonu. Udržujte své osobní údaje v bezpečí.

Proč zvolit novou virtuální předplacenou kartu VERITAS Mastercard©:


Je snadné platit přes internet nebo po telefonu.

Je to rychlé. Kartu můžete získat několika kliknutími.

Soukromý život: Aktivita vaší karty je soukromá. Pouze vy máte přístup k historii transakcí. Protože tvůj soukromý život je soukromý.

Je to mezinárodní. Virtuální kartu Veritas použijte na libovolném webu, který zobrazuje značku akceptace Mastercard .

A stejně jako všechny karty Veritas: žádné měsíční poplatky.

Mějte okamžitý přístup k vašim penězům na virtuální kartě.

Zabezpečení na internetu: Udržujte svou kreditní kartu a účet v bezpečí. Virtuální karta Veritas není kreditní kartou a není propojena s vaším bankovním účtem.

( Již brzy)

Veritas

684,407 předplatitelé nám důvěřují.

K vašim službám

9 ROKY a 135 Dny

Veritas k vašim službám

Zákaznický servis v angličtině k vašim službám telefonovat od pondělí do Sobota od 9h do 18h30
Veritas

Předplacená karta Veritas Mastercard je vydána společností Prepaid Financial Services Limited na základě licence od společnosti Mastercard International Incorporated. Mastercard a značka značky Mastercard jsou registrované ochranné známky společnosti Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulované a autorizované Financial Conduct Authority. Sídlo na adrese 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Registrační číslo 900036.
Karta Veritas je vydána společností Prepaid Financial Services Limited (PFS) na základě licence Mastercard International a zůstává majetkem společnosti PFS. Mastercard a značka značky Mastercard jsou registrované ochranné známky společnosti Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 — CARD VERITAS ©
Všechny ostatní ochranné známky a loga uvedené na těchto webových stránkách jsou používány pouze pro účely identifikace a zůstávají výhradním majetkem příslušných vlastníků..


Získejte
KARTku