Všechny nové karty Veritas integrují novou generaci technologie NFC.


Pro vaše platby méně než 50€ (45€)
Bezkontaktní platby jsou bezpečné, rychlé a pohodlné.

Pro bezkontaktní platbu:


Vaše karta Veritas nezanechává vaši ruku.

Vaše data jsou chráněna elektronickým šifrováním: jedinečný kód pro každou platbu (tzv. „tokenová“ technika).

Provádíme automatické ovládání, vyhýbáme se dvojitému debetu, pokud se náhodou dotknete čtenáře obchodníka.

Bezkontaktní platba umožňuje platit za malé nákupy v hodnotě nižší než 50€ (45€) u milionů obchodníků po celém světě zobrazujících logo

Jednoduše vložte svou kreditní kartu v blízkosti platebního terminálu, tváří v tvář symbolu „bezkontaktní“. Operace je uložena, lístek je vám dán. Je zaplaceno!

Výhody bezkontaktních karet na kartách Veritas:


Platba nákupů nižší než 50€ (45€) je výhodná. Je to jako mít malé drobné bez hledání mincí v kapsách.

Ideální pro rychlé platby: restaurace, tabák, taxi, místní obchody, květinářství, lékárny, mýtné, parkování...

Při platbě urychlete platební transakce u částek až 50€ (45€). Obchodník nenavrhuje bezkontaktní platbu? Kartu jednoduše použijte jako obvykle: vložte kartu do čtečky a zadejte kód PIN.
Stejně jako u jiných nákupů se vaše bezkontaktní platební transakce zobrazují v historii transakcí v oblasti zákazníků. Jaké jsou náklady spojené? Za bezkontaktní platbu se neúčtují žádné poplatky.

A o bezpečnosti?


Bezkontaktní transakce Mastercard jsou bezpečné

V případě ztráty, krádeže nebo podvodných transakcí máte prospěch ze stejných ochranných mechanismů jako u tradiční bankovní karty.

Žádné náhodné platby

Aby byla platební transakce Mastercard dokončena, musíte předložit svou kartu do 5 cm od čtečky plateb. Karta musí čelit bezkontaktní platební piktogramu, aby transakce proběhla.

Žádný problém s dvojitou fakturací nebo více debetů

I když se ke své kartě v době platby několikrát přiblížíte, bude vám za nákup účtován pouze jednou. Prezentace karty čtenáři i několikrát generuje pouze jednu platební transakci.

Pro zajištění globálně interoperabilního platebního řešení byla bezkontaktní karta Mastercard navržena podle průmyslového standardu pro vysokofrekvenční komunikaci - ISO 14443.

Veritas

684,401 předplatitelé nám důvěřují.

K vašim službám

9 ROKY a 135 Dny

Veritas k vašim službám

Zákaznický servis v angličtině k vašim službám telefonovat od pondělí do Sobota od 9h do 18h30
Veritas

Předplacená karta Veritas Mastercard je vydána společností Prepaid Financial Services Limited na základě licence od společnosti Mastercard International Incorporated. Mastercard a značka značky Mastercard jsou registrované ochranné známky společnosti Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulované a autorizované Financial Conduct Authority. Sídlo na adrese 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Registrační číslo 900036.
Karta Veritas je vydána společností Prepaid Financial Services Limited (PFS) na základě licence Mastercard International a zůstává majetkem společnosti PFS. Mastercard a značka značky Mastercard jsou registrované ochranné známky společnosti Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 — CARD VERITAS ©
Všechny ostatní ochranné známky a loga uvedené na těchto webových stránkách jsou používány pouze pro účely identifikace a zůstávají výhradním majetkem příslušných vlastníků..


Získejte
KARTku