Ty jsi individuální.


Chtěli byste se stát naším velvyslancem a vydělávat peníze za každou novou aktivovanou kartu, díky Vám.

Jednoduchý, rychlý a výnosný affiliate systém od vašeho prvního klienta. Žádné náklady na instalaci nebo technické nastavení.

* Stačí zadat jméno a adresu vaší sponzorované strany. Pak okamžitě obdrží pozvánku, aby se dozvěděli více o našich stránkách. Pokud si objednají a aktivují svou kartu, bude vaše předplacená karta VERITAS Mastercard® okamžitě připsána na každou novou sponzorovanou stranu: 5€. 00 až 100 karet, 10€. 00 až 500 karet a více než 500 karet, kontaktujte nás..

Jsi byznys


Přejete si propagovat předplacenou kartu VERITAS Mastercard® nebo spustit vlastní program předplacené karty s logem vaší společnosti:

Podívejte se na nabídky partnerů na této vyhrazené stránce pro firmy.

Jste webmastéry/Máte webové stránky nebo blog


Nabízením předplacené karty VERITAS Mastercard® :

Podívejte se na partnerské nabídky na tomto vyhrazeném webu pro firmy.

1. Můžete zpeněžit provoz na vašich webových stránkách, vašem obchodě nebo blogu.
2. Zvýšíte své prodeje a výnosy a generujete další výnosy pro každou prodanou kartu.
3. Připojíte se ke stabilnímu partnerskému systému založenému na modelu „win - win“.

Jednoduché a efektivní, staňte se naším partnerem právě teď a klikněte na www.swisspaymentservices.com

Veritas

684,407 předplatitelé nám důvěřují.

K vašim službám

9 ROKY a 135 Dny

Veritas k vašim službám

Zákaznický servis v angličtině k vašim službám telefonovat od pondělí do Sobota od 9h do 18h30
Veritas

Předplacená karta Veritas Mastercard je vydána společností Prepaid Financial Services Limited na základě licence od společnosti Mastercard International Incorporated. Mastercard a značka značky Mastercard jsou registrované ochranné známky společnosti Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulované a autorizované Financial Conduct Authority. Sídlo na adrese 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Registrační číslo 900036.
Karta Veritas je vydána společností Prepaid Financial Services Limited (PFS) na základě licence Mastercard International a zůstává majetkem společnosti PFS. Mastercard a značka značky Mastercard jsou registrované ochranné známky společnosti Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 — CARD VERITAS ©
Všechny ostatní ochranné známky a loga uvedené na těchto webových stránkách jsou používány pouze pro účely identifikace a zůstávají výhradním majetkem příslušných vlastníků..


Získejte
KARTku